Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Danielowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane

Danielowice,dolnośląskie

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,84 m , położone na 1. piętrze budynku wielorodzinnego w miejscowości Danielowice (gmina Domaniów, pow. Oławski). Do lokalu przynależy działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Loft 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław(Danielowice + 23 km)

675 000 zł37,64 m² 17 933,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław(Danielowice + 23 km)

775 000 zł56,74 m² 13 658,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń i przestrzeń!za osiedlem powstaje bardzo duży park! - zielony klin wojszyce-jagodno duży dwustronny taras, aż 3 duże okna w salonie, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,73 m² 13 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie oraz pełnym wyposażeniem. Najważniejsze informację: - pow. 49,73m2; - salon z wyjściem na balkon - sypialnia; - przedpokój; -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław(Danielowice + 23 km)

497 944 zł41,68 m² 11 946,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Szczepin,Wrocław(Danielowice + 23 km)

978 900 zł84,40 m² 11 598,34 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław(Danielowice + 23 km)

710 000 zł48,53 m² 14 630,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* podpisana umowa przedwstępna * Kajdasza 44 - nowoczesne 2 pokoje z oddzielną kuchnią i widokiem na poranne słońce Na sprzedaż przytulne, estetyczne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław(Danielowice + 23 km)

652 800 zł54,24 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.